Anshelm Dahl oljemålning
2017-04-30
458513
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANSHELM DAHL (1897-1964): Insjölandskap, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 59x94 cm