Vas rokokostil
2017-05-01
458435
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VAS, silver, CG Hallberg, Stockholm 1967, ciselerad dekor, rokokostil, fot samt invändigt förgylld, höjd 20 cm, vikt ca 604 g
Smärre slitage