Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
MARITIMT RÄCKE, 1900-talets första hälft, 3 st stänger i mässing med fäste för golv och vägg samt tross, (skruvar medföljer) höjd ca 90, justerbar längd
Bruks och åldersrelaterat slitage.
458432
2017-05-01