Makode Linde Joy
2017-04-30
458418
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MAKODE LINDE (född 1983): "Joy", signerad och numrerad Makode 13/150, grafiskt blad, ca 36x37 cm