M Pyk Tiger
2017-04-30
458400
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MADELENE PYK (född 1934), Tiger, signerad och numrerad 43/200, färglitografi, bildmått 28,5x20 cm