Peter Dahl
2017-04-28
458354
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kompositon, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, bladmått ca 89x64 cm, oramad
Med dedikation