Ulf Gripenholm
2017-04-28
458349
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Kvinnostudio, signerad och numrerad Ulf Gripenholm EA V/XXX, färglitografi, ca 28x29 cm