Ytterfoder Kina
2017-04-28
458334
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, kvadratisk form, dekor av flodlandskap i underglasyrblått, höjd ca 26 cm, 25x25 cm
Glasyrnagg