Ferreol
2017-04-30
458292
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAURICE FERREOL (1906-1969): Stilleben, olja på duk, signerad samt daterad -51, ca 60x31 cm
smärre slitage