Golvlampor smide
2017-04-28
458231
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, smide, lyktmodell med rund fot, justerbar höjd, 1930-tal resp. omkring 1900-talets mitt, höjd ca 160 cm
Bruksslitage, ena lampan med gammal elkabel, ena lampan saknar glas