Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
KRIS, Bali, vågig damaskerad klinga med stålskuren dekor, skulpterat fäste i förgylld koppar, balja i mässing med växtdekor, längd 45 cm
Proveniens Rashammar
458220
2017-09-24
Gör en kostnadsfri värdering här