Kris
2017-09-24
458220
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KRIS, Bali, vågig damaskerad klinga med stålskuren dekor, skulpterat fäste i förgylld koppar, balja i mässing med växtdekor, längd 45 cm
Proveniens Rashammar