Tallrikar stekfat Kina
2017-04-28
458214
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 4+2, STEKFAT, porslin, Kina, 17/1800-tal, europeiserande dekor, kant med dekor av vinrankor i guld mot koboltblå botten, diameter 19,5/ 24,5, längd 32,5 cm
Skador, lagningar