Skulptur Kina
2017-04-28
458182
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKULPTUR, sten, Kina, 1900-tal, i form av svan, längd ca 39 cm, höjd ca 19 cm
Sprickor, slitage