Lisa Larson figurin Moses
2017-04-28
458144
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA LARSON, figurin, Moses, stengods, glaserad i grågrönt, signerad och daterad "Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden", höjd ca 15, längd 31 cm
Enstaka smärre tillverkningsdefekt