Snusflaskor Kina
2017-04-27
458136
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNUSFLASKOR, 6 st., sten, Kina, 1900-tal, bland annat agat, rosenkvarts samt jade, höjd ca 6-10 cm
Nagg, lock saknas, sprickor, ett lock defekt samt fast