Spegeltrymå gustaviansk stil
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
SPEGELTRYMÅ, gustaviansk stil, ca 1900, bord med stenskiva, spegel med krön av bandrosett samt festonger, förgylld, facettslipat glas, höjd ca 72+200 cm, bredd 82 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, dekor med visst bortfall samt lagningar
458129
Päivämäärä:
2017-04-27