Eric Löfman punschmuggar
2017-04-30
458123
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ERIC LÖFMAN, punschmuggar, 6 st, silver, hamrad dekor, invändigt förgyllda, stämplade 1983, höjd ca 3,5 cm, vikt ca 266 g