Snusflaskor Kina
2017-04-27
458118
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SNUSFLASKOR, 12 st., glas, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, några med kalligrafi, höjd ca 6-10 cm
Nagg, några lock saknas, tejprester