Theo Tobiasse färglitografi
2017-04-27
458117
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, 122/165, färglitografi, bladmått 77x57 cm