Preben Salomonsen såssnipa
2017-04-30
458113
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PREBEN SALOMONSEN, såssnipa, sterlingsilver, rokokostil, signerad Pr.s, svenska importstämplar, svärtat handtag, på fötter, höjd 13,5, längd 21 cm, vikt ca 395 g