Emil Ekman oljemålning
2017-04-28
458089
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EMIL EKMAN (1880-1951): Fiskeflotta på hav, signerad Emil Ekman, olja på duk, 80x128 cm