Kaffeservis 1960-tal
2017-04-28
458078
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
S-A GILLGREN, kaffeservis, 3 dlr, silver, stämplad GAB, Stockholm 1966-68, svärtat handtag, fot med genombruten dekor, lockknopp i form av pärlkant, kannans höjd 22 cm, total vikt ca 1160 g