Oscar Törnå Höstlandskap från Fontainebleau
2017-04-28
458064
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
OSCAR TÖRNÅ (1842-1894): Landskap med kvinnor och hund, signerad och daterad Oscar Törnå 1885, olja på duk, ca 62x50cm