Else Hermansson oljemålning
2017-04-27
458048
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELSE HERMANSSON (född 1900): "Väderön, kustmotiv, signerad Else Hermansson, daterad 1944, olja på duk, 56x66 cm