Bord i form av tärning
2017-04-30
458037
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD i form av tärning, ett hyllplan, 1900-tal, höjd 60, 55x55 cm
Slitage, nyckel finns