Fernande Léger
2017-04-27
457986
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNAND LEGÉR (1881-1955): l´eau, 1937, signerad och daterade i trycket, ca 29x24 cm
Gulnad, obetydlig lagade vid signeringen