Hurts
2017-04-27
457982
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HURTS, army-modell, 1900-talets andra hälft, inköpt på NK Inredning, mässingsbeslag, höjd ca 61, 100x42 cm
Visst slitage