Fernande Léger
2017-04-30
457978
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDE LÉGER (French, 1881-1955): Tete et Feuille, 1939, litografi, signerade och daterad i trycket, ca 32x23 cm
Smärre gulnader i kanten