Roland Svensson färglitografi
2017-04-30
457964
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 10/360, färglitografi, ca 30x47 cm