Sven Jonson färglitografi
2017-04-27
457879
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981), komposition, signerad Sven Jonson, numrerad 48/360 , färglitografi, ca 42x52 cm