Sven Jonson färglitografi
2017-04-27
457878
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN JONSON (1902-1981), komposition, signerad Sven Jonson, numrerad EA VI/VL, färglitografi, ca 65x95 cm