Design Oiva Toikka
2017-05-01
457876
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIVA TOIKKA (född 1931), skulptur, glas, Nuutajärvi Notsjö, signerad samt numrerad 794/1000, höjd ca 28, längd ca 40 cm