Brevpress brons
2017-04-27
457861
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BREVPRESS, 1800-tal, brons, i form av björn, på marmorplatta, höjd 8, 15x11 cm
Smärre nagg