Lennart Aschenbrenner blandteknik
2017-04-26
457782
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): blandteknik på papper, signerad Aschenbrenner, daterad 94, ca 76x 57 cm
Blad något gulnat, smärre kantskador, märken efter häftstift