Klubbat för:
5 200 SEK
3 000 SEK
LARS OLOF LOELD (född 1930): abstrakt komposition, blandteknik på papper, signerad LOE, daterad 10/8 1989, ca 19,5x14,5 cm
457776
2017-04-26