Lars Olof Loeld Konkret
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
LARS OLOF LOELD (född 1930): abstrakt komposition, olja på duk, monogramsignerad LOE, daterad juni 1986, ca 26,5x19 cm
Kuntoraportti
457774
Päivämäärä:
2017-04-26