Pinnstol ek
2017-04-26
457754
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PINNSTOL, ek, 1900-talets mitt, ribbad rygg samt skålad sits, sitthöjd ca 45 cm
Visst slitage