Theo Tobiasse färglitografi
2017-04-26
457738
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (Frankrike, född 1927): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, E.A. 14/30, färglitografi, ca 49x66 cm
Skadat glas