Songurnor
2017-04-25
457634
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
URNOR, 2 st, Song (960-1279), vitglaserat lergods, höjd 32,5-33,5 cm
Sprickor, skador, krackelyrer, lock saknas