Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
KÄRL, precolumbiansk, troligen Chancay, keramikhöjd ca 21 cm
Zustandsbeschreibung
Hål, smärre slitage/skador
457616
2017-04-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner