Armband samt brosch förgyllt silver Ryssland
2017-05-05
457575
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARMBAND, BROSCH, förgyllt silver, Ryssland, dekor av filigran samt granulater, broschens höjd ca 52 mm, armbandets innerdiameter ca 50 x 53 mm
Bruksslitage, fåtal bucklor