Ting Walasse färglitografi
2017-04-26
457566
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TING WALASSE (Kina, 1929-2010): "Flowers", signerad, artist proof, färglitografi, bladmått ca 55x69,5 cm