Tedosor i schatull
2017-04-25
457463
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TEDOSOR, 2 st, schatull, omkring 1900, Kina, tenn, bär stämplar, schatullets mått höjd ca 13, 21x10, nyckel finns
Skador och sprickor, ett lock saknas