Peter Dahl litografier
2017-04-24
457460
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): (3) ur Fredmans epistlar, signerade Peter Dahl , litografi, bladmått, 29x42 cm, 29x42 samt 42x29 cm