Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal
Ljuskrona 1800-tal

Klubbat för:

66 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, 1800-talets andra hälft, för sex ljus, ljusarmar i glas, höjd 76 cm

Skador

457436

2017-04-25