Skrivbord med uppsats
2017-04-24
457392
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKRIVBORD MED UPPSATS, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, intarsia, skinnklädd skiva, sargen med tre lådor, uppsatsen med jalusi samt bakomliggande låd- och hyllfacksinredning, höjd ca 76,5-108,5 cm, skivan 75x150 cm, nycklar (2) finns
Fanerretuscher, slitage