Olle Olsson-Hagalund färglitografi
2017-04-24
457379
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): "Nyckelpigan", signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 57/360, färglitografi, 35x53 cm
Något gulnad