Ljuskrona oscariansk stil
2017-04-24
457337
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets början, oscariansk stil, förgylld, dekor med palmetter, höjd 92, diameter ca 30 cm