Ellen Jolin akvarell
2017-04-25
457307
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ELLEN JOLIN (1854-1939): (2) Slottsmotiv, signerade E Jolin samt en daterad -03, akvarell, ca 34x16 cm vardera