Tuschaskar Kina metall
2017-04-24
457297
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TUSCHASKAR, 1 par, metall, Kina, 1800-tal, kvadratisk form, dekor av tecken, ca 9,5x9,5 cm, 11x11 cm
En saknar lock, slitage